Uzņēmuma mājas lapa ir birojs, kurš strādā bez pārtraukumiem - 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā informācija par jums būs pieejama jebkurā pasaules vietā. Mūsu uzdevums ir izstrādāt mājas lapu tā, lai tā patiktu jūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem, lai tā paliktu viņu atmiņā ar savu unikālo dizainu un lietošanas  ērtumu. Aplūkosim dažas priekšrocības, ko sniedz profesionāli izveidota mājas lapa:

Auditorija – informācija par jūsu uzņēmumu nepārtraukti būs pieejama visiem interneta lietotājiem, kuru ar katru dienu kļūst aizvien vairāk un vairāk.

Informācijas daudzums – ar mājas lapas palīdzību varēsiet informēt savus potenciālos un esošos klientus par visu, ko piedāvā  uzņēmums, sākot ar jaunumiem un beidzot ar preču katalogiem. Mājas lapa nodrošinās iespēju sniegt arī vizuālo informāciju – bilžu galerijas un video.

Operativitāte – savā mājas lapā jūs varēsiet bez kavēšanās informēt klientus par jaunumiem, izmaiņām un papildinājumiem preču/pakalpojumu klāstā utt.

Brīva pieeja – klienti varēs iegūt informāciju par uzņēmumu jebkurā laikā un jebkurā vietā, kur ir pieejams dators ar interneta pieslēgumu.

Jaunu klientu piesaistīšana – parasti cilvēks, pirms iegādāties kādu preci vai izvēlēties kādus pakalpojumus, izskata lielu daudzumu informācijas par esošo piedāvājumu viņu interesējošajā tirgus segmentā. Profesionāli izveidota mājas lapa sniegs pilnīgu un precīzu informāciju par jūsu uzņēmumu un tā piedāvātajām precēm un pakalpojumiem.

Aktualitāte un izmaksas – uzņēmuma mājas lapa nekad nenovecos, jūs varēsiet nepārtraukti atjaunot informāciju, reiz izveidota profesionāla mājas lapa darbosies nepārtraukti. Mājas lapa izmaksās lētāk, nekā izvietot un nepārtraukti atjaunot reklāmu un informāciju plašsaziņas līdzekļos, turklāt mājas lapā informācija būs daudz pilnīgāka.

 

 

 

Rīga, Latvija
Mob.: (+371) 26 371 681
E-pasts: info@squa-d.com